Aby sesja zdjęciowa odbywała się z jak najlepszym skutkiem, nie pracuję z każdym. To znaczy, że mam określone wymagania i standardy opisane ponniżej, aby zapewnić komfort pracy dla obu stron oraz wyselekcjonować tylko wyjątkowe osoby do współpracy.

Jak pracuję?

Cenię sobie podobny światopogląd w którym szanujemy swoje zdanie nawet jeśli jest ono różne, szanujemy swój czas czyli zapewniamy terminowość, punktualność, przygotowanie (ja zapewniam sprzęt i miliony pomysłów w głowie a ty swój najlepszy wizerunek, garderobę, humor i wyluzowany uśmiech) oraz sprawność podczas pracy. Lubię konkrety, czyli jasno stawiam warunki umowy- co dostaniesz, kiedy, za ile, w jakiej postaci i chcę aby twoje oczekiwania były równie klarowne, tak abym wiedziała w jaki sposób przedstawić usługę którą chcesz pozyskać. 

Miejsce wykonania sesji nie jest problemem, ponieważ z wielką chęcią dojadę nawet do Australii. Podróże są częścią mojego życia a przy tym możliwością rozwoju i poznania innego środowiska, dlatego z przyjemnością poznam twoją okolicę.

Dla jasności. Kocham naturalność dlatego nie wykonuję zaawansowanego tzw."porcelanowego" retuszu, wszelakich przeróbek ciała, wyszczuplenia, sztucznej zmiany otoczenia.

Z kim pracuję?

Wymarzona osoba do współpracy to taka, która jest wrażliwa, emocjonalna, widzi w fotografii coś więcej niż dobrze technicznie wykonane zdjęcie. Nie jest nastawiona tylko na idealny kadr lecz uwzględnia wizję artystyczną. Jest spragniona tajemniczości detali, emocji chwili, jest otwarta na świat i jego doświadczanie. Ma marzenia, problemy, dobre serce i lubi pomagać innym. Nie boi się wyzwań jak ja i ma duże wymagania, którym z ochotą sprostam.  

Z czego składa się sesja zdjęciowa?

To ważny aspekt pracy z klientem. Na sesji doświadczasz o wiele więcej niż to widać. Psychologia i mowa ciała grają tu równorzędną rolę, ponieważ usługa fotograficzna to nie tylko same zdjęcia. Oczywiście to finalnym produktem współpracy, ale sposób w jaki będą wykonane, wartości jakie zostaną przekazane, atmosfera podczas sesji ma znaczący wpływ na rezultat pracy.

Głęboka rozmowa podczas indywidualnej sesji zdjęciowej uwalnia intensywne emocje i pobudza twoją miłość do siebie i swojego ciała. Proces kreowania wizerunku, odciska konkretne zmiany w twojej perspektywie patrzenia na świat. Narzędzia przeze mnie stosowane, zupełnie zmieniają postrzeganie swojej osobowości i atrakcyjności.

W zależności od typu sesji, albo przekształcisz się w diament, albo udokumentujesz swą indywidualną, wyjątkową i inspirującą historię stawania się diamentem. Podczas sesji zakochanych, instrukcje dawane przeze mnie rozbudzają iskierkę namiętności i rozpalają świeże uczucie. Zakochacie się na nowo.

 Te wszystkie doświadczenia razem z pakietem zdjęć, wędrują do ciebie w wyjątkowych i niezapomnianych przeżyciach. 

 

To mnie wyróżnia pośród innych. I ciebie także, bo chcesz pracować tylko z najlepszymi.

 

 

Z kim i jak pracuję?

Wróć do artykułów

13 października 2020
Wszelkie treści i zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie jest zabronione.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi