Sesje wizerunkowe

Artysta Deliryk

Szczepan

Ten Pomazany. Yanky

Nie.zwykły człowiek

Fotografia wizerunkowa służy jako twoja wizytówka, wyznacznik czym się zajmujesz, nadaje tobie charakteru, profesjonalności. W każdym środowisku jesteśmy oceniani po tym jak się prezentujemy. Często od pierwszego wrażenia dużo zależy, zwłaszcza jeśli klient widzi cię po raz pierwszy.

Najważniejszym w kreowaniu wizerunku jest wzbudzenie zaufania, a to można stworzyć poprzez pokazanie kim się jest, swojej historii, doświadczenia tak aby odbiorca mógł się utożsamić i poczuć, że ma do czynienia z profesjonalistą ale bliskim jego potrzebom i niemu samemu. 

 Przejście przez proces ze mną sprawi, że pokażesz się od najlepszej strony. Klient zobaczy w tobie specjalistę z głębokim zamiłowaniem do tego co robisz, ale także człowieka takiego jak on przez co zaufanie i autorytet znacząco wzrosną. Kwintesencją będzie luksusowa fotografia twojego wizerunku, stworzona tak aby przyszli klienci odrazu kojarzyli cię ze środowiskiem w jakim się obracasz.

Fotografia wizerunkowa idealnie sprawdzi się w mediach społecznościowych, na portalach takich jak Facebook, LinkedIn, Instagram. Jest idealna na okładki czasopism, magazynów, do publikacji prasowych, świetnie sprawdzi się też w reklamie. 

Jeśli masz już rozwijającą się karierę zawodową bądź artystyczną i chcesz to udokumentować, skontaktuj się przez formularz lub na ekmikus@gmail.com

Jeśli chcesz zobaczyć więcej charakternych prac, przejdź tu

Wszelkie treści i zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie jest zabronione.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi