Basia & Sławek

Sandra & Karol

Dominika & Krystian

Reportaże ślubne

Fotografia zakochanych jest upamiętnieniem twojej największej miłości, wspaniałych chwil, cudownej randki, delikatnych pocałunków, wspólnych wakacji, przełomowego momentu oświadczyn. Jest uwiecznieniem niestarzejącej się wewnętrznej młodości i szaleństwa. Jest szczęściem samym w sobie bogatym w emocje dzielące z drugą osobą. 

To nie są tylko dwie osoby. To pocałunki przy zachodzie słońca, to drobne gesty miłości jak podanie okrycia w wietrzny dzień, zaparzenie kawy w zimny poranek przed pracą, to troska o drugiego, gdy zacznie chorować, to miłe słowo wieczorem na ucho, to uścisk dłoni dodający otuchy przed wielkim wydarzeniem.

To miłość. A pod tym kryje się wiele.  

Tak samo jak każda miłość jest inna i indywidualna, tak wasza ma niezapomnianą historię wartą uwiecznienia. To jak się poznaliście, jakie jest wasze ulubione miejsce, wspólne marzenie albo największe przeżycie. Dajcie się sobie poznać na nowo. Rozkochać jeszcze bardziej.

Jeśli chciałbyś doświadczyć tak niesamowitych wrażeń lub sprawić niezapomniany prezent swojej połówce, skontaktuj się przez formularz lub na ekmikus@gmail.com

Sesje miłosne

Więcej miłości i jej celebracji możesz znaleźć tu

Wszelkie treści i zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie jest zabronione.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi