Elena

Anna

Natalia

Elena

Kobieca fotografia portretowa może służyć, jako twoja wizytówka. Może być prezentem dla twojego ukochanego, dla siebie w dniu twoich urodzin, może oznaczać ważny, przełomowy moment w twoim życiu.

Zdecydowanie pozwoli ci podbudować twoją pewność siebie, utwierdzić cię w twoim pięknie i zobaczyć siebie w innym wydaniu.

Osobiście uważam, że piękno wewnętrzne jest znacznie ważniejsze, ponieważ jeśli zaakceptujemy siebie od środka to mimowolnie aparycja, styl poruszania się, dystans i nawet styl ubioru ulegają polepszeniu. I widać to w każdym przejawianym geście, a zwłaszcza na zdjęciach. Ja staram się właśnie to piękno z ciebie wydobyć i złapać każdy delikatny gest i emocje.

Luksusowa fotografia portretowa dla jest tych, które chciałyby się poczuć pewnie przed obiektywem, chcą zwiększyć swoją pewność siebie, odkryć siebie na nowo, przeżyć coś niesamowitego, doświadczyć głębokiej zmiany, udokumentować swoją historię. Jest kwintesencją przemiany jaka się w tobie dokona po sesji indywidualnej. Wraz ze mną przejdziesz przez proces kreowania twojego wizerunku, historii życia, osobowości. Stworzysz siebie taką jaką zawsze chciałaś się stać. Uwiecznisz to kim się stałaś. Pokażesz, że jesteś diamentem. Z mojego studia wyjdziesz odmieniona i wzbogacona nie tylko o fotografie.

To ci gwarantuję. 

Piękno już tkwi w tobie. skontaktuj się przez formularz lub na ekmikus@gmail.com

Sesje wizerunkowe

Sesje kobiece

Moc pasji i wizerunku odkryjesz tu

Wszelkie treści i zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie jest zabronione.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi