Fotografie znajdujące się na tej stronie są autorstwa uczestników warsztatów: Edyty Gajdy, Agaty Stanek, Krystyny Skupińskiej, Suliki Stolarskiej, Joanny Marek, Ewy Leszczyńskiej, Wiktorii Bolon, Magdaleny Wska, Justyny Grabskiej, Kasi Kruk.

Wszystko zaczęło się gdy dostałam na swoje 23 urodziny aparat fotograficzny. Był to chyba Sony DSC h-300. Wtedy zaczęłam zagłębiać się w świat fotografii, uczyć podstaw teorii, kadrowania, ogarniać manual (niezmiernie się cieszę, że odrazu zaczęłam od trudniejszych rzeczy w przeciwieństwie do osób które zaczynają na automacie, gdyż wszystkie wykonywane zdjęcia robię świadomie i z mojej "winy"). Wiedzę czerpałam od Natalii z jest rudo, Fotobłysk, Fotopolis, Szerokikadr, z kanału YT Tomka Zienkiewicza oraz z milionów książek i artykułów. 

Dosyć szybko moje wymagania się podniosły i przerzuciłam się odrazu na bezlusterkowca Panasonic Lumix G7. Posiadam do niego dwa obiektywy w tym jeden stałoogniskowy 42,5mm. Ostatnio wygrzebałam ze strychu stary aparat analogowy, który niebawem pójdzie w ruch. 

Przełomowym momentem w początkach mojej kariery z fotografią były dwudniowe warsztaty u fotografa ślubnego Michała Brzegowego. Poznałam tam niesamowite i wrażliwe osoby oraz dostałam dużo materiałów i przydatnej wiedzy nie tylko fotograficznej. Tam też wykonałam swoją pierwszą miłosną sesję zdjęciową. Od tego czasu sporadycznie wykonuję fotografię zakochanych oraz sesje ślubne, które możecie zauważyć na mojej stronie.

Do tej pory brałam udział w warsztatach m.in. z Martą Machejxmaszto, Bogatym Fotografem. Cały czas się kształcę i rozwijam w poszukiwaniu swojego stylu. 

Poniżej zamieszczam backstage ze świetnych warsztatów oraz fotografie naszych romantycznych modelów.

Jak to się zaczęło?

24 sierpnia 2019

Wróć do artykułów

Wszelkie treści i zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie jest zabronione.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi