Odkąd dostałam aparat na moje 23 urodziny, zaczęłam poważną edukację w kierunku fotografii. Zaczęło się od krajobrazów i natury, bo były najbliższe memu sercu z racji wychowywania się na wsi. Chyba też dlatego od zawsze inaczej patrzyłam na świat. Bardziej z zachwytem nad otaczającym pięknem. A jeśli go nie było to szukałam, nawet w drobnych rzeczach. Dzięki temu, teraz wyłapuję piękno z każdej osoby oraz detalu.

Tam gdzie ludzie widzą dwoje zakochanych ludzi, ja dostrzegam czułe głaskanie po dłoni, zakładanie kosmka włosów za ucho, wzrok zapatrzony głęboko w duszę drugiej osoby.

Tam gdzie ktoś widzi dojrzałą kobietę, ja zauważam jej wewnętrzną siłę przejawiającą się w pewności siebie każdego stawiającego kroku, a zarazem jej kobiecą delikatność w wykonywaniu codziennych ruchów.

Tam gdzie ktoś widzi drzewa i słońce, ja widzę lekkie promienie przechodzące przez liście, tworzące światłocienie, które idealnie stwarzają aurę tajemniczości.

Fotografuję artystycznie, to znaczy, że każde zdjęcie posiada głębię i nastrój, który jest unikatowy i nie do powtórzenia, stworzony przy profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdej fotografii do której przypisuję historię.

Jestem człowiekiem wysoko wrażliwym (tzw. WWO). To znaczy, że odczuwam więcej i bardziej niż przeciętny człowiek. Każda emocja zarówno pozytywna jak i negatywna oddziałuje na mnie z ogromną siłą. Dlatego fotografia jest wyrazem mojego wyobrażenia i doświadczenia o świecie, a także jest rodzajem ekspresji. Jest możliwością wyrażania mojej ciekawości do świata i fascynacji zarówno nauką jak i pięknem.

Jestem licencjonowanym biologiem, a także skończyłam studia podyplomowe "Psychologia w biznesie" i wciąż człowiek nie przestaje mnie zachwycać. Uwielbiam psychologię i zgłębianie tajemniczości twojej historii życia. Lubię "ciężkie" pytania dające do myślenia, refleksje i kontemplacje o życiu. Lubię też ciszę. Między ludźmi włącznie.

Elżbieta Kosakowska

Fotograf wizerunkowy

Zobacz Portfolio

Kontakt

Młoda dziewczyna stoi nad brzegiem wodospadu z rękami podniesionymi do góry, w tle wodospad
Młoda dziewczyna w zimowym okryciu robi zdjęcia ulicznym przechodniom
Młoda dziewczyna w zimowym okryciu robi zdjęcia ulicznym przechodniom

Z kim i jak pracuję

Miewałam ciężkie chwile w swoim życiu, które ukształtowały moją osobowość i dzięki temu wiem jak ważne jest dokumentowanie swoich doświadczeń i przeżyć, które tworzą właśnie ciebie, wyjątkowego. 

Sama także pozuję do zdjęć, przez co wiem jak się czuje osoba przed obiektywem. Dzięki temu, jako fotograf mogę sprawnie kierować sesją i dawać instrukcje pozowania, tak abyś czuł się komfortowo.Ukończyłam też kurs Maximum Self Confidence Mateusza Grzesiaka, który dużo nakreślił jak my sami siebie postrzegamy. W ramach sesji przeprowadzę cię przez proces jak wzmocnić swoją atrakcyjność oraz podbuduję jeszcze bardziej twoją pewność siebie, która już tkwi w tobie (nawet jeśli jestes osobą, która jej nie widzi). Ze mną uwierzysz w swoją siłę wizerunku i będziesz miażdżył swym wewnętrznym pięknem. :)

Nie ma nic ważniejszego niż kontakt z drugim człowiekiem i odpowiednia komunikacja, tak aby każda ze stron rozumiała swoje potrzeby. Staram się podążać za twoimi oczekiwaniami, jednocześnie zachowując styl moich prac, dlatego do każdej sesji podchodzę indywidualnie. Z tego względu proszę cię abyś przeczytał ten artykuł, który mówi o tym z kim i jak pracuję. Dzięki temu, nasza współpraca będzie przebiegać efektywniej oraz wyeliminuje ryzyko niespójności prac.

Swoje serce oddałam fotografii portretowej, ponieważ każdy człowiek posiada swoją unikatową historię, która jest intrygująca oraz reportażom, gdyż uwielbiam jak się dużo dzieje i mogę łapać tą wyjątkową, dla innych niewidoczną chwilę. Fotografia krajobrazowa i natury od zawsze była bliska memu sercu, bo dzieki niej mogę cieszyć się z każdego dnia na tym świecie.

Wszelkie treści i zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie jest zabronione.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi